Çanakkale Boğaz A.Ş.

Şirket Tanımı

Hakkımızda

Şirketimiz 1993 yılında ithalat,ihracat ve paslanmaz gıda makinaları imalatı için kurulmuştur.Bu amaç dahilinde yurtdışına gıda ihracatı, Çanakkale ve çevre illerine gıda makinaları imalatı gerçekleştirmiştir.
2000 yılında ise Çanakkalede büyük bir eksiklik olan çekek yerini açarak tekneleri karaya çekip bakım ve onarımlarını yapmaya başladık ve iş alanımızı denizciliğe doğru kaydırmış olduk.

Bu girişimimizi teknelerin bakımında kullanılan ürünlerin Çanakkale Bayiiliklerini alıp Yat Marketimizi açarak devam ettirdik.
Daha önceden de bulunan atölyemizde teknelerin krom şaft,kovan,klen,pala gibi dümen tertibatı ve bununla birlikte tutamak,punter ve verdavela gibi aksesuarların tamirini ve üretimini yapmaktayız.

Kısa bir süreden beri bu işte olmamıza rağmen deneyimli eleman ve yeniliklere açık vizyonumuz sayesinde kendimizi hergün yenileyerek bizlerden istenen isteklere anında yanıt verebilecek güç ve deneyime sahip bir şirket olmayı başarmış bulunmaktayız.
Şirketimiz Çanakkale Merkezde iki ayrı işyerinde hizmet vermektedir.

Atölye ve Yat Marketimiz aynı bina içinde, Çekek Yerimiz ise Çanakkale şehir merkezinden geçen Sarıçay'ın kıyısında bulunmaktadır.

 

 

.